Detajet

Asistent të Shitjes

8 Pozita
Industria:
Shitje
Lloji i Punës:
Orar i Plotë
Paga:
E paspecifikuar
Lokacioni:
Ferizaj, Gjilan, Mitrovicë, Pejë, Prishtinë, Prizren
Edukimi:
I/e kualifikuar
Karriera:
Mesëm (2-5 Vjet)
Gjuhët:
Shqip
Patenta e shoferit:

Deadline:
30 October 2020

Përshkrimi

KEMI NJË VEND PUNE PËR TY NË DYQANET TONA
Studio Moderna po kërkon asistent të shitjes që t'i bashkohen ekipeve tona në Prishtinë, Gjilan, Ferizaj, Prizren, Gjakovë, Pejë, Mitrovicë, Vushtrri.

Ne ofrojmë:
- Pagë atraktive dhe bonuse;
- Orar shumë të përshtatshëm, prej vetëm 6 orë në ditë;
- Ambient cilësor pune & ekip bashkëpunues;
- Trajnime të vazhdueshme për strategjitë e shitjes
- Mundësi avansimi dhe zhvillimi në karrierë

Nëse je person dinamik, që të pëlqen shitja, ke dëshirë ti bashkohesh një ekipi energjik dhe një kompanie ndërkombëtare, dërgoje CV-në me subjekt për pozitën përkatëse: [email protected]

Mezi po presim me t'njoftë!
Kush është Studio Moderna?
Kompani ndërkombëtare me eksperiencë më shumë se 20 vjeçare, e cila operon në 21 vende të botës.

Studio Moderna ka në pronësi brendet e mirënjohura ndërkombëtarisht si: Dormeo, Topshop, Delimano, Wellneo, Walkmaxx, Rovus.

Galleria

Rreth Kompanisë

Themeluar2004
Numri Stafit51-200

Benefitet

  • -

Punë të Ngjajshme