Detajet

Punëtore

2 Pozita
Industria:
Sallon Bukurie
Lloji i Punës:
Orar i Plotë
Paga:
E paspecifikuar
Lokacioni:
Prishtinë
Edukimi:
I/e kualifikuar
Karriera:
Fillestar (<2 Vjet)
Gjuhët:
Shqip
Patenta e shoferit:

Deadline:
25 February 2021

Përshkrimi

WoW Beauty Studio është themeluar me një stil unik që klienteve, ti ofroj shërbimet me një përvojë përtej luksit material dhe me një nivel më të lartë të standardit dhe higjienes.
 
Çdo femër është unike dhe e çmuar si nje perlë magjepsëse, me nje tretman adekuatë mund të bëjnë mrekulli për të përfunduar me një bukuri të rifreskuar dhe sens të ngritur të dukjes suaj WoW!
 
WoW Beauty Studio përfshin një gamë të gjerë shërbimesh profesionale me kualitet të lartë si:
- Eyebrow lamination me vitamina nga brendi i njohur “My Lamination”;
- Lakim të qerpikëve dhe aplikim të vitaminave nga brendi “My Lamination”;
- Microblading e vetullave;
- Ngjyrosje e vetullave me “henna”;
- Manikyr dhe trajtimi thonjëve;
- Depilim;
- Tretmane te ndryshme të fytyrës…
 
WoW Beauty Studio shpall konkurs per 2 vende pune per kandidate me provoje ne:
-Manikyr dhe mbjellja e thonjëve 
- Depilim 
- Tretmane per fytyrë dhe 
- Masazhë kundër celulitit
 
Kushtet qe duhen të plotsuar:
- Të ketë përovoj pune 
- Te jetë e rregullt ne orarë të punes
- Posedimi i certifikimit dhe/ose referenca si deshmi e aftesise profesionale ështe nje perparësi ne proces te perzgjedhjes.
 
Te gjithe kandidated te interesuara, me standarde te larta të etikes së punes, mund te aplikojn ne e-mail adresen [email protected] si dhe mund te kontaktojn ne numer telefoni 049 627 625 (Viber). Studio gjindet ne qendren “Çarshia” ne lagjen Marigona Residence kati II. 

Galleria

Rreth Kompanisë

Punë të Ngjajshme