Detajet

Vende të lira pune

2 Pozita
Industria:
Transport / Distribuim, Administrativ / Logjistik
Lloji i Punës:
Orar i Plotë
Paga:
E paspecifikuar
Lokacioni:
Prishtinë
Edukimi:
I/e kualifikuar
Karriera:
Mesëm (2-5 Vjet)
Gjuhët:
Shqip
Patenta e shoferit:

Deadline:
03 July 2024

Përshkrimi

Ne jemi në kërkim të kandidatëve për t'iu bashkuar ekipit tonë miqësorë në Prishtinë, për pozitën:

- Visual Merchandiser (Prishtinë)
- Asistent/e i/e Shitjes/Arkatar

Kjo është një mundësi fantastike për individ të motivuar që punojnë shumë, kanë pasion modën dhe duke kërkuar për një perspektikë profesionale afatgjatë dhe tërheqëse.

Jack & Jones, është brend i njohur ndërkombëtar në tregun e tekstilit, me një rrjet të madh të dyqaneve në tërë botën.

- Ne ofrojmë mundësi shumë të mirë të avancimit dhe arritjes në karrierë
- Pagë tërheqëse dhe konkurruese në treg
- Një vend pune komod dhe emocionus ku jeni të rrethuar nga koleksione argëtuese, mode dhe stil të brendeve ndërkombëtare
- Një ekip i mirë për të punuar me të
- Kurse trajnimi dhe seminarE
- Zbritje tërheqëse për stafin

Afati i fundit për aplikim deri më 3 Korrik 2024.
Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit: http://bit.ly/3X6i3Fl

Galleria